• b2b
 • Kompleksowe działania w Internecie

Kampanie displayKampanie SEMUsługi SEO

Reklama w mediach społecznościowychTworzenie stron wwwE-mail marketing

 

Dział SPC Interactive pomoże Państwu przygotować całościową strategię obecności Państwa firmy w internecie.

Kampanie display

Planujemy i prowadzimy kampanie display w internecie, skierowane do precyzyjnych grup docelowych.

Oferujemy Państwu możliwość przeprowadzenia kampanii reklamowej w czołowych polskich portalach horyzontalnych (Onet, WP, Gazeta, Interia i inne), w sieciach reklamowych oraz indywidualnych, dopasowanych witrynach. Poprzez dobór odpowiednich serwisów, nasi eksperci  pomogą Państwu zrealizować najbardziej wymagające cele.

Kampanie rozliczamy w modelach efektywnościowych, to znaczy, że płacą Państwo tylko za konkretne efekty.

 

Kampanie SEM - google adwords

Kampanie reklamowe w wyszukiwarkach internetowych są niezwykle skuteczną formą promocji, która pozwala natychmiast dotrzeć do osób zainteresowanych świadczonymi przez Państwa firmę usługami bądź produktami – w momencie, kiedy klienci sami ich szukają.

Naszym klientom polecamy kampanie linków sponsorowanych w najbardziej popularnej wyszukiwarce – Google Adwords.

Reklama Google Adwords pokazuje się tylko tym użytkownikom, którzy poszukują określonych przez Państwa fraz. Kampanie prowadzone są w modelu PPC (pay per click) – płacą więc Państwo wyłącznie za przejście użytkownika na Państwa stronę internetową, a nie za liczbę wyświetleń reklamy. Sami określają też Państwo dzienny budżet reklamowy.

Nasi eksperci zaplanują i poprowadzą Państwa kampanię od A do Z.

Specjaliści SPC Interactive potwierdzili umiejętności profesjonalnego prowadzenia kampanii PPC prestiżowym certyfikatem Google Advertising Professionals.

 

Usługi SEO - optymalizacja, pozycjonowanie

SPC Interactive świadczy usługi SEO, to znaczy dba o to, aby serwisy internetowe klientów znajdowały się na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek internetowych dla wybranych przez klientów słów kluczowych.

Pozycjonujemy strony internetowe zgodnie z kodeksem etyki SEO.

Proponujemy również klientom dobór najtrafniejszych słów kluczowych przydatnych w kampaniach z linkami sponsorowanymi oraz używanych w samym procesie pozycjonowania.

Przy usłudze SEO:

 • badamy poprawność kodu strony ze standardami W3C i optymalizujemy go,
 • zbieramy informacje na temat back linków i wzmacniamy je,
 • badamy rozmieszczenie treści oraz linków w serwisie i poprawiamy je.

Przeprowadzamy również audyt wykorzystywanej technologii na Państwa stronie internetowej. Sprawdzamy, czy strona jest bezpieczna, dostępna dla grup użytkowników i czy jest ona wydajna w działaniu oraz przedstawiamy propozycje, które zmniejszą czas wczytywania się Państwa strony.

 

Reklama w mediach społecznościach

Już 87% polskich internautów korzysta z serwisów społecznościowych takich jak  Facebook, Nk.pl, Twitter czy Linkedin.  Obecność w nich marek jest już więc dziś niemalże obowiązkowa, a reklama w serwisach społecznościowych jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się form promocji online. Jak pokazują badania, 43% osób odwiedza witrynę marki, z którą miała kontakt za pośrednictwem serwisu społecznościowego. Jest to więc też reklama niezwykle skuteczna. Dodatkowo, daje unikalną możliwość interakcji firmy z klientami. 

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę:

 • Stworzenie profili firmowych,
 • Administracja i moderacja,
 • Tworzenie treści,
 • Interakcja z fanami,
 • Gromadzenie społeczności,
 • Organizacja kampanii reklamowych w serwisach. 

 

Tworzenie i udoskonalanie stron www

SPC Interactive z powodzeniem buduje serwisy internetowe. Zachowuje przy tym zgodność z najbardziej aktualnymi standardami sieciowymi rekomendowanymi przez światową organizację W3C. Dzięki temu tworzy nowoczesne i łatwe w dalszej rozbudowie serwisy.

Audyty stron

Przeglądając oraz analizując istniejący serwis bądź stronę internetową skupiamy się na ocenie i zaproponowaniu rozwiązań w zakresie m. in. funkcjonalności strony www, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych, nowoczesnego designu strony oraz najnowszych i najbardziej adekwatnych technologii. Przy usłudze Web Usability badamy architekturę informacji Państwa strony internetowej, skupiając się przede wszystkim na analizie potrzeb oraz wymagań, proponując przy tym najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

Dzięki usłudze Web Usability zyskują Państwo:

 • analizę swojej strony pod kątem standardów ergonomii stron www, a także typografii treści zawartych na stronie,
 • dostosowanie designu i kolorystyki do potrzeb i preferencji grupy docelowej,
 • intuicyjność nawigacji, propozycję przejrzystego układu menu,
 • zgodność kolorystyki i kompozycji z CI firmy,
 • raport z analizy stron internetowych konkurencji.

 

E-mail marketing

Planujemy i tworzymy kampanie reklamowe z wykorzystaniem poczty elektronicznej – skutecznego narzędzia marketingu, który daje możliwość dotarcia w krótkim czasie i niewielkiej cenie bezpośrednio do tysięcy potencjalnych klientów.

Ta forma promocji doskonale sprawdza się w kampaniach nastawionych bezpośrednio na sprzedaż produktów i usług. Przekaz reklamowy jest nie tylko targetowany, ale także personalizowany – do odbiorcy można zwrócić się po imieniu. Dzięki tym możliwościom mądrze zaplanowana kampania e-mail może być niezwykle skuteczna.  

Skupiamy się na stworzeniu jak najbardziej dopasowanej bazy odbiorców oraz na jak najwyższej dostarczalności e-maili, którą monitorujemy i mierzymy.